Match | Date | Day | Time | Club | Gender | League | Level | Division | Season | Field | Teams |
70333 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | Southlake | Female | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake G13/14 Lightning Mendez vs Valor Rec MV G13 Ford - Wolfpack |
70330 | 5/18/2024 | Sat | 10:30 am | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B14 Lightning Sharks (Moe-Lobeda) vs HSC B13 Highline United (Lewis) |
70347 | 5/18/2024 | Sat | 12:00 pm | Southlake | Female | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake G12 Bauer vs Valor Rec MV G12/13 Coleman Smith - Jaguars |
70344 | 5/18/2024 | Sat | 1:30 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Champers vs Valor Rec MV B12 Woldeit |
70368 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | Southlake | Female | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | Liberty HS | Southlake G10/11 Tiger Lilies United (Strien) vs PacFW-R G10 Blue |
70362 | 5/18/2024 | Sat | 10:45 am | Southlake | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Liberty HS | Southlake G12 Firestorm vs WS GU12 - Shah |
70361 | 5/18/2024 | Sat | 12:30 pm | Southlake | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Liberty HS | Southlake B11 Sharks (Lynch) vs Cascade Foothills SC - B12 (U13) - STEWART/MADILL |
70360 | 5/18/2024 | Sat | 2:15 pm | Southlake | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Liberty HS | Southlake Select B12 SHB vs Valor Rec MV B11 Jones |
70363 | 5/18/2024 | Sat | 4:00 pm | Southlake | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Liberty HS | Southlake G12 Firestorm vs WS GU12-Grotelueschen |
69921 | 5/18/2024 | Sat | 3:30 pm | West Seattle | Male | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | Madison #1 | WS B2010 U14 - (Gamboa / Luoma) vs NORTAC B10 Weaver |
70332 | 5/18/2024 | Sat | 3:00 pm | Southlake | Female | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake G13 Hergert vs NORTAC Stone G13 |
70331 | 5/18/2024 | Sat | 4:15 pm | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake B13 NC Dasaro vs UPSC Fire Dragons B13 (Jenkins) |
70346 | 5/18/2024 | Sat | 5:30 pm | Southlake | Female | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake G12 Bauer vs Southlake G12 Wildfire (Lacy) |
69922 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | HSC | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC B12 Blue Seals (Swain) vs HSC B12 Ninja Panthers (Henderson) |
69923 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | HSC | Male | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | North SeaTac #1 | HSC B10 Phantoms (Printz) vs Valor Rec MV B10 Fricke - Raptors |
69924 | 5/18/2024 | Sat | 11:00 am | HSC | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | North SeaTac #1 | HSC B11 Eagles (Coburn) vs Norpoint United FC B'11 |
70316 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | Southlake | Male | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake B14 Medlang vs Valor Rec MV B14 Ruhoff - Tahoma Stars |
70317 | 5/18/2024 | Sat | 10:15 am | Southlake | Male | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake B14 South Le vs Valor Rec A/KV B14 Kellett - Jaguars |
70384 | 5/18/2024 | Sat | 11:30 am | Southlake | Male | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake B15/16 Blue Stabio vs Valor Rec MV B15 Schwendeman |
70385 | 5/18/2024 | Sat | 12:45 pm | Southlake | Female | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake G15 Purple Lightning vs Valor Rec MV G15 Graber |
70318 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | Southlake | Male | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis SW Grass | Southlake B14 Puracal vs Valor Rec MV B14 Wright - Men in Black |
70386 | 5/18/2024 | Sat | 10:15 am | Southlake | Male | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis SW Grass | Southlake B15 Silver Villeneuve vs Valor Rec MV B15 LeCompte - Vikings |
70387 | 5/18/2024 | Sat | 11:30 am | Southlake | Male | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis SW Grass | Southlake B16 Navy Likness vs Valor Rec MV B15 Kjargaard |
70345 | 5/18/2024 | Sat | 5:00 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Starfire #10 | Southlake B12 Roth vs Valor Rec MV B12 Clowdus - The Fire |
69926 | 5/18/2024 | Sat | 9:00 am | West Seattle | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS BU12 - Miller/Leonard vs Southlake B12 Soper |
69927 | 5/18/2024 | Sat | 10:30 am | West Seattle | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS BU12 - Rosenstock vs LSDSC Cheetahs B12 |
70180 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Chelsea Park Field | HSC B16 Team Sport (Matthiesen; USA) vs HSC B16 Hawks (Erkenswick; JAM) |
69928 | 5/19/2024 | Sun | 9:30 am | West Seattle | Male | Select | U15 | SSUL | YouthSpring | Delridge South | WS B2009 U15 - Murder Hornets (Bloomfield) vs Southlake B09/10 Strikers McIver |
69929 | 5/19/2024 | Sun | 11:30 am | West Seattle | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Delridge South | WS B2005 U19 - Bulldogs (Bradley) vs WS B2008 U16 - Supernovas (Rasmussen / Russell) |
70171 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 Brazil - Jayne Jensen vs WS BU11 Chile - Eberle/Wicklund |
70172 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 USA - Russell vs HSC B13 Blue Dragons (Hetrick; JAM) |
70173 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS GU11 Paraguay - Patch vs WS GU11 Brazil - Hynes |
70174 | 5/19/2024 | Sun | 5:00 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS GU11 Chile - Hammond vs WS GU11 Panama - Hutchins |
70175 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Mexico - Churchill/Jackson vs WS GU11 Argentina - Stark |
70176 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Colombia - Churchill/Merkel (Vashon) vs HSC G13 GummiBears (Lommen; COL) |
70177 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS BU11 Mexico - Mathison vs HSC B13 Otters (Jones; URU) |
70195 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #1 | WS GU9 Mexico - Schober/Steen vs WS GU9 Uruguay - Jenkins |
70196 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #1 | WS GU9 USA - Barros vs WS GU9 Chile - Smithco/Richter |
70197 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #2 | HSC B15 Lynx (Guballa; COL) vs WS BU9 Panama - Silva/Finnegan |
70198 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #2 | WS BU9 Mexico - Eggleston/Sullivan vs WS BU9 Bolivia - O'Brien |
70375 | 5/19/2024 | Sun | 11:00 am | Southlake | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B07 Los Atleticos de Renton vs Valor Rec MV B08 Pamboukas |
70178 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 East | HSC B13 TBD (Stuller; COL) vs WS BU11 Argentina - Needs Coach1 |
70179 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 East | HSC G13 Sparks (Johnson; USA) vs WS GU11 Peru - Mead GIll |
70181 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Uruguay - Ponzio vs WS GU8 Panama - Mullen |
70182 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 USA - Campbell vs WS GU8 Peru - Nichter |
70183 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Colombia - Sabatka vs WS GU8 Venezuela - Mason |
70184 | 5/19/2024 | Sun | 5:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Brazil - Goedecke/Compton vs WS GU8 Bolivia - DeWeese |
70185 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS BU8 Panama - McKee/Katz vs WS BU8 Ecuador - Sherman/Lauver |
70186 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS BU8 Chile - Moyer/Eder vs WS BU8 Bolivia - Letson/Ashbaugh |
70187 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS BU8 Brazil - Longhurst vs WS BU8 USA - Fisher |
70188 | 5/19/2024 | Sun | 5:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS GU8 Ecuador - Hess Yoder/Ohl vs WS GU8 Argentina - Cull/Theumer |
70189 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS GU8 Team 02 Goedecke/Compton vs WS GU8 Jamaica - Sullivan/Porosky |
70190 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS GU8 Paraguay - Kersten/Kenny vs HSC G16 Wild Waves (Doll; USA) |
70191 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS GU8 Chile - Marks vs WS GU8 Mexico - Abella |
70192 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS BU8 Uruguay - Smith vs WS BU8 Mexico - Stearns |
70193 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS BU8 Venezuela - Lauer vs WS BU8 Paraguay - Rosapepe |
70194 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS BU8 Argentina - Spatafore vs WS BU8 Peru - Hawley/Gilson |
70199 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #1 | WS GU9 Colombia - Kimm/Ault vs WS GU9 Brazil - Curd |
70200 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #1 | WS BU9 Peru - Wilson/Henson vs WS BU9 Chile - Flemming |
70202 | 5/19/2024 | Sun | 11:00 am | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #2 | WS BU9 Argentina - Allan vs WS BU9 Venezuela - Miskell/Hatcher |
70201 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #2 | WS BU9 Paraguay - Webb/Stivers vs WS BU9 Brazil - Bridge |
69931 | 5/19/2024 | Sun | 10:00 am | HSC | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | HSC G06 Atlas FC (Englin) vs Southlake GHS Avalanche |
70163 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | WS GU10 Paraguay - Doull vs WS GU10 Panama - Davila |
70164 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | WS BU10 Panama - Bond/Beckett vs WS BU10 Mexico - Bicknell |
70165 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | HSC | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | HSC G14 Pandas (Doll; ECU) vs WS GU10 Bolivia - Smits |
70166 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | HSC B14 Gunners (Worden; USA) vs WS BU10 Chile - Binder/Ormbrek |
70167 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS GU10 Venezuela - Knapp vs WS GU10 Peru - Gordon |
70168 | 5/19/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS BU10 Peru - Sladechek vs WS BU10 Brazil - Lowry (Vashon) |
70169 | 5/19/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #3 | WS GU10 Mexico - Boerger/Converse vs WS GU10 Chile - Carew/Schnell |
70170 | 5/19/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #3 | HSC B14 Phantoms (Printz; URU) vs WS BU10 Argentina - Moir/Cameron |
69932 | 6/1/2024 | Sat | 11:00 am | West Seattle | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS B2011 U13 - Blizzard (Riddick) vs NORTAC B11 Sultemeier |
69933 | 6/1/2024 | Sat | 12:30 pm | West Seattle | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS G2011 U13 - Mustangs (Higbee) vs Valor Rec MV G11 Walker - The Kicks |
69934 | 6/1/2024 | Sat | 2:00 pm | West Seattle | Male | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS B2010 U14 - Rockets (Magathan) vs NORTAC B10 Weaver |
69930 | 6/1/2024 | Sat | 3:30 pm | West Seattle | Male | Select | U15 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS B2009 U15 - Murder Hornets (Bloomfield) vs UPSC Rattlesnake Battle B09 (Moya) |
70334 | 6/1/2024 | Sat | 12:00 pm | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B13 White vs Cascade Foothills SC - B13 (U11) Chaos - PAGADUAN |
70348 | 6/1/2024 | Sat | 1:30 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Soper vs LSDSC Cheetahs B12 |
69935 | 6/1/2024 | Sat | 9:00 am | HSC | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC B12 Ninja Panthers (Henderson) vs HSC B12 Blue Seals (Swain) |
69911 | 6/1/2024 | Sat | 10:30 am | HSC | Female | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC G12 Ninjas (Evanger) vs Southlake G12 Wildfire (Lacy) |
69936 | 6/1/2024 | Sat | 11:00 am | HSC | Male | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | North SeaTac #1 | HSC B10 Phantoms (Printz) vs WS B2010 U14 - (Gamboa / Luoma) |
70319 | 6/1/2024 | Sat | 10:00 am | Southlake | Female | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake G14 Dragons Goewey vs Southlake G14 Nelson |
70388 | 6/1/2024 | Sat | 11:15 am | Southlake | Male | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake B15 Silver Villeneuve vs Southlake B15 Purple Vipers Coccia |
70320 | 6/1/2024 | Sat | 12:30 pm | Southlake | Male | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake B14 Puracal vs Norpoint Dooniesaurs I B'14 |
70321 | 6/1/2024 | Sat | 10:00 am | Southlake | Male | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis SW Grass | Southlake B14 Medlang vs Cascade Foothills SC - B14 (U10) - NC |
70389 | 6/1/2024 | Sat | 11:15 am | Southlake | Male | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis SW Grass | Southlake B16 Navy Likness vs PacFW-R B15 SONIC (Andregg) |
69938 | 6/1/2024 | Sat | 10:30 am | West Seattle | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS GU12-Grotelueschen vs Southlake G12 Sparks |
69939 | 6/1/2024 | Sat | 12:00 pm | West Seattle | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS BU12 - Rosenstock vs South Tacoma United - B12 Lopez |
69940 | 6/1/2024 | Sat | 1:30 pm | West Seattle | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS BU12 - Miller/Leonard vs WS BU12 - McLachlan |
69941 | 6/1/2024 | Sat | 3:00 pm | West Seattle | Male | Select | U15 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS B2009 U15 - Lightning Bolts (Hahn) vs Norpoint FC '09-Strong |
70220 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Chelsea Park Field | HSC B16 Swamp Monsters (Jones; COL) vs WS BU8 Mexico - Stearns |
70221 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Chelsea Park Field | HSC B16 Team Sport (Matthiesen; USA) vs WS BU8 Brazil - Longhurst |
70211 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 Argentina - Needs Coach1 vs WS BU11 Mexico - Mathison |
70212 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 USA - Russell vs HSC B13 TBD (Stuller; COL) |
70213 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 Chile - Eberle/Wicklund vs HSC B13 Blue Dragons (Hetrick; JAM) |
70214 | 6/2/2024 | Sun | 5:00 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS GU11 Peru - Mead GIll vs WS GU11 Brazil - Hynes |
70215 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Panama - Hutchins vs WS GU11 Colombia - Churchill/Merkel (Vashon) |
70216 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Paraguay - Patch vs WS GU11 Argentina - Stark |
70217 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS BU11 Brazil - Jayne Jensen vs HSC B13 Otters (Jones; URU) |
70234 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #1 | WS GU9 USA - Barros vs WS GU9 Argentina - Cook/Ahrens |
70235 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #1 | WS GU9 Chile - Smithco/Richter vs WS GU9 Colombia - Kimm/Ault |
70236 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #2 | WS BU9 Argentina - Allan vs WS BU9 Paraguay - Webb/Stivers |
70237 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #2 | HSC B15 Lynx (Guballa; COL) vs WS BU9 Bolivia - O'Brien |
70376 | 6/2/2024 | Sun | 1:00 pm | Southlake | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake BHS Titans (Costanti) vs WS B2005 U19 - Bulldogs (Bradley) |
70286 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Hiawatha | WS B2008 U16 - Supernovas (Rasmussen / Russell) vs Southlake B07 Los Atleticos de Renton |
70218 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC G13 Sparks (Johnson; USA) vs WS GU11 Chile - Hammond |
70219 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC G13 GummiBears (Lommen; COL) vs WS GU11 Mexico - Churchill/Jackson |
70222 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Panama - Mullen vs WS GU8 Brazil - Goedecke/Compton |
70223 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Argentina - Cull/Theumer vs WS GU8 Chile - Marks |
70224 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Peru - Nichter vs WS GU8 Ecuador - Hess Yoder/Ohl |
70225 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS GU8 Jamaica - Sullivan/Porosky vs WS GU8 USA - Campbell |
70226 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS BU8 USA - Fisher vs WS BU8 Chile - Moyer/Eder |
70227 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS GU8 Venezuela - Mason vs HSC G16 Wild Waves (Doll; USA) |
70228 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS BU8 Ecuador - Sherman/Lauver vs WS BU8 Peru - Hawley/Gilson |
70229 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS GU8 Paraguay - Kersten/Kenny vs WS GU8 Team 02 Goedecke/Compton |
70230 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS BU8 Panama - McKee/Katz vs WS BU8 Uruguay - Smith |
70231 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS GU8 Colombia - Sabatka vs WS GU8 Uruguay - Ponzio |
70232 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS BU8 Venezuela - Lauer vs WS BU8 Argentina - Spatafore |
70233 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS GU8 Bolivia - DeWeese vs WS GU8 Mexico - Abella |
70238 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #1 | WS GU9 Brazil - Curd vs WS GU9 Mexico - Schober/Steen |
70239 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #1 | WS BU9 Venezuela - Miskell/Hatcher vs WS BU9 Panama - Silva/Finnegan |
70240 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #2 | WS BU9 Brazil - Bridge vs WS BU9 Peru - Wilson/Henson |
70241 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #2 | WS BU9 Chile - Flemming vs WS BU9 Mexico - Eggleston/Sullivan |
69942 | 6/2/2024 | Sun | 2:30 pm | HSC | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Sealth | HSC G06 Sharknadoes (Reyes/Coombs) vs Southlake GHS Avalanche |
69943 | 6/2/2024 | Sun | 4:30 pm | HSC | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Sealth | HSC G06 Atlas FC (Englin) vs Cascade Foothills SC - G06-10 (U18) - ALONZO |
70203 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | WS GU10 Peru - Gordon vs HSC G14 Pandas (Doll; ECU) |
70204 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | WS BU10 Argentina - Moir/Cameron vs WS BU10 Panama - Bond/Beckett |
70205 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | WS GU10 Mexico - Boerger/Converse vs WS GU10 Venezuela - Knapp |
70206 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS BU10 Mexico - Bicknell vs WS BU10 Paraguay - Lubetkin/Walsh |
70207 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS GU10 Paraguay - Doull vs WS GU10 Bolivia - Smits |
70208 | 6/2/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS BU10 Brazil - Lowry (Vashon) vs HSC B14 Gunners (Worden; USA) |
70209 | 6/2/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #3 | WS GU10 Panama - Davila vs WS GU10 Chile - Carew/Schnell |
70210 | 6/2/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #3 | HSC B14 Phantoms (Printz; URU) vs WS BU10 Peru - Sladechek |
69946 | 6/8/2024 | Sat | 10:30 am | West Seattle | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS GU12 - Shah vs PacFW-R G11 Lanning (Jaguars) |
69944 | 6/8/2024 | Sat | 12:00 pm | West Seattle | Male | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS B2010 U14 - (Gamboa / Luoma) vs HSC B10 Phantoms (Printz) |
69945 | 6/8/2024 | Sat | 1:30 pm | West Seattle | Male | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | Delridge North | WS B2010 U14 - Rockets (Magathan) vs Valor Rec MV B10 Fricke - Raptors |
70369 | 6/8/2024 | Sat | 9:00 am | Southlake | Female | Select | U14 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake G10/11 Tiger Lilies United (Strien) vs Valor Rec MV G10 Mayhew |
70335 | 6/8/2024 | Sat | 10:45 am | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B13 White vs Southlake B14 Lightning Sharks (Moe-Lobeda) |
70349 | 6/8/2024 | Sat | 12:15 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Roth vs Valor Rec MV B12 Woldeit |
70350 | 6/8/2024 | Sat | 1:45 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Champers vs HSC B12 Blue Seals (Swain) |
70336 | 6/8/2024 | Sat | 3:15 pm | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B13 NC Dasaro vs PacFW-R B13 Blue (Hill) |
70351 | 6/8/2024 | Sat | 4:30 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Soper vs WS BU12 - Miller/Leonard |
70337 | 6/8/2024 | Sat | 2:00 pm | Southlake | Female | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake G13/14 Lightning Mendez vs Cascade Foothills SC - G14 (U11) Fury - Beckman |
70352 | 6/8/2024 | Sat | 3:30 pm | Southlake | Female | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake G12 Wildfire (Lacy) vs Southlake G12 Bauer |
70364 | 6/8/2024 | Sat | 5:00 pm | Southlake | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake B11 Sharks (Lynch) vs Valor Rec KF B11 Schirman - The Crew |
69947 | 6/8/2024 | Sat | 12:00 pm | West Seattle | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 East | WS BU12 - McLachlan vs WS BU12 - Rosenstock |
69948 | 6/8/2024 | Sat | 9:00 am | HSC | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC B12 Ninja Panthers (Henderson) vs Valor Rec MV B12 Clowdus - The Fire |
70322 | 6/8/2024 | Sat | 10:00 am | Southlake | Male | Select | U10 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis NW Grass | Southlake B14 Puracal vs PacFW-R B14 Blue (Marchitto) |
70390 | 6/8/2024 | Sat | 10:00 am | Southlake | Male | Select | U9 | SSUL | YouthSpring | Ron Regis SW Grass | Southlake B15 Silver Villeneuve vs Valor Rec MV B15 Sherwood - Sherwood's Forest |
70365 | 6/8/2024 | Sat | 12:01 am | Southlake | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Starfire TBD | Southlake Select B12 SHB vs WS B2011 U13 - Blizzard (Riddick) |
70259 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Chelsea Park Field | HSC G16 Wild Waves (Doll; USA) vs WS GU8 Uruguay - Ponzio |
70260 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Chelsea Park Field | HSC B16 Swamp Monsters (Jones; COL) vs WS BU8 Panama - McKee/Katz |
70250 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 USA - Russell vs WS BU11 Argentina - Needs Coach1 |
70251 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS BU11 Mexico - Mathison vs WS BU11 Brazil - Jayne Jensen |
70252 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes East | WS GU11 Peru - Mead GIll vs WS GU11 Argentina - Stark |
70253 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Paraguay - Patch vs WS GU11 Mexico - Churchill/Jackson |
70254 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Panama - Hutchins vs HSC G13 GummiBears (Lommen; COL) |
70255 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | EC Hughes West | WS GU11 Brazil - Hynes vs WS GU11 Chile - Hammond |
70273 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #1 | WS GU9 Mexico - Schober/Steen vs WS GU9 Chile - Smithco/Richter |
70274 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #1 | WS GU9 Brazil - Curd vs WS GU9 Uruguay - Jenkins |
70275 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #2 | WS BU9 Panama - Silva/Finnegan vs WS BU9 Paraguay - Webb/Stivers |
70276 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Fairmount #2 | HSC B15 Lynx (Guballa; COL) vs WS BU9 Mexico - Eggleston/Sullivan |
70377 | 6/9/2024 | Sun | 1:00 pm | Southlake | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake BHS Titans (Costanti) vs WS B2008 U16 - Supernovas (Rasmussen / Russell) |
70256 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | HSC | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 East | HSC B13 Otters (Jones; URU) vs HSC B13 Blue Dragons (Hetrick; JAM) |
70257 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 East | HSC B13 TBD (Stuller; COL) vs WS BU11 Chile - Eberle/Wicklund |
70258 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | HSC | Female | Association | U11 | A | YouthSpring | Moshier #1 East | HSC G13 Sparks (Johnson; USA) vs WS GU11 Colombia - Churchill/Merkel (Vashon) |
70261 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS GU8 Colombia - Sabatka vs WS GU8 Brazil - Goedecke/Compton |
70262 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS BU8 Mexico - Stearns vs HSC B16 Hawks (Erkenswick; JAM) |
70263 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #1 | WS BU8 Uruguay - Smith vs WS BU8 Peru - Hawley/Gilson |
70264 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS GU8 Jamaica - Sullivan/Porosky vs WS GU8 Ecuador - Hess Yoder/Ohl |
70265 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS GU8 USA - Campbell vs WS GU8 Paraguay - Kersten/Kenny |
70266 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #2 | WS BU8 Chile - Moyer/Eder vs HSC B16 Team Sport (Matthiesen; USA) |
70267 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS BU8 Paraguay - Rosapepe vs WS BU8 USA - Fisher |
70268 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS GU8 Venezuela - Mason vs WS GU8 Team 02 Goedecke/Compton |
70310 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS BU8 Ecuador - Sherman/Lauver vs WS BU8 Argentina - Spatafore |
70269 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #3 | WS BU8 Bolivia - Letson/Ashbaugh vs WS BU8 Venezuela - Lauer |
70270 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS GU8 Bolivia - DeWeese vs WS GU8 Chile - Marks |
70271 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS GU8 Peru - Nichter vs WS GU8 Argentina - Cull/Theumer |
70272 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Female | Association | U8 | A | YouthSpring | Riverview South #4 | WS GU8 Mexico - Abella vs WS GU8 Panama - Mullen |
70277 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #1 | WS GU9 Argentina - Cook/Ahrens vs WS GU9 Colombia - Kimm/Ault |
70278 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #1 | WS BU9 Venezuela - Miskell/Hatcher vs WS BU9 Bolivia - O'Brien |
70279 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #2 | WS BU9 Argentina - Allan vs WS BU9 Peru - Wilson/Henson |
70280 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U9 | A | YouthSpring | Roxhill South #2 | WS BU9 Brazil - Bridge vs WS BU9 Chile - Flemming |
69950 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Select | U15 | SSUL | YouthSpring | Sealth | WS B2009 U15 - Murder Hornets (Bloomfield) vs WS B2009 U15 - Lightning Bolts (Hahn) |
69960 | 6/9/2024 | Sun | 2:30 pm | West Seattle | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Sealth | WS B2005 U19 - Bulldogs (Bradley) vs Cascade Foothills SC - B06-08 (U18) Panthers - HIG |
69952 | 6/9/2024 | Sun | 4:30 pm | HSC | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Sealth | HSC G06 Atlas FC (Englin) vs HSC G06 Sharknadoes (Reyes/Coombs) |
70242 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | WS GU10 Mexico - Boerger/Converse vs WS GU10 Peru - Gordon |
70243 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | HSC | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | HSC B14 Phantoms (Printz; URU) vs WS BU10 Brazil - Lowry (Vashon) |
70244 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | HSC | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #1 | HSC G14 Pandas (Doll; ECU) vs WS GU10 Paraguay - Doull |
70245 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS BU10 Mexico - Bicknell vs WS BU10 Chile - Binder/Ormbrek |
70246 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS BU10 Paraguay - Lubetkin/Walsh vs WS BU10 Argentina - Moir/Cameron |
70247 | 6/9/2024 | Sun | 3:30 pm | West Seattle | Male | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #2 | WS BU10 Panama - Bond/Beckett vs WS BU10 Peru - Sladechek |
70248 | 6/9/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #3 | WS GU10 Venezuela - Knapp vs WS GU10 Panama - Davila |
70249 | 6/9/2024 | Sun | 2:00 pm | West Seattle | Female | Association | U10 | A | YouthSpring | Walt Hundley #3 | WS GU10 Bolivia - Smits vs WS GU10 Chile - Carew/Schnell |
70353 | 6/15/2024 | Sat | 9:00 am | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Champers vs Valor Rec MV B12 Clowdus - The Fire |
70338 | 6/15/2024 | Sat | 10:30 am | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B14 Lightning Sharks (Moe-Lobeda) vs Valor Rec MV B13 Craig |
70354 | 6/15/2024 | Sat | 12:00 pm | Southlake | Female | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake G12 Bauer vs Valor Rec KF G12 Kachner - Weird Bananas |
70355 | 6/15/2024 | Sat | 1:30 pm | Southlake | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B12 Soper vs WS BU12 - Rosenstock |
70339 | 6/15/2024 | Sat | 3:00 pm | Southlake | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B13 NC Dasaro vs Valor Rec KF B13 Misiewicz |
70366 | 6/15/2024 | Sat | 2:00 pm | Southlake | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake G12 Firestorm vs PacFW-R G11 Lanning (Jaguars) |
70356 | 6/15/2024 | Sat | 3:30 pm | Southlake | Female | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Maywood MS | Southlake G12 Wildfire (Lacy) vs Valor Rec MV G12/13 Coleman Smith - Jaguars |
69953 | 6/15/2024 | Sat | 9:00 am | HSC | Male | Select | U11 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC B13 Highline United (Lewis) vs Southlake B13 White |
69954 | 6/15/2024 | Sat | 10:30 am | HSC | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC B12 Blue Seals (Swain) vs Southlake B12 Roth |
69955 | 6/15/2024 | Sat | 12:00 pm | HSC | Male | Select | U12 | SSUL | YouthSpring | Moshier #1 West | HSC B12 Ninja Panthers (Henderson) vs Valor Rec MV B12 Woldeit |
69956 | 6/15/2024 | Sat | 9:00 am | HSC | Male | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | North SeaTac #1 | HSC B11 Eagles (Coburn) vs Southlake Select B12 SHB |
69957 | 6/15/2024 | Sat | 12:00 pm | West Seattle | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS GU12 - Shah vs Cascade Foothills SC - G12 (U13) Fury - BECKMAN |
70378 | 6/16/2024 | Sun | 10:15 am | Southlake | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B07 Los Atleticos de Renton vs PacFW-R B08 Kahn |
70372 | 6/16/2024 | Sun | 12:15 pm | Southlake | Male | Select | U15 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake B09/10 Strikers McIver vs WS B2009 U15 - Lightning Bolts (Hahn) |
70380 | 6/16/2024 | Sun | 2:00 pm | Southlake | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Hazen HS | Southlake GHS Avalanche vs WS G+D1:O802006 U18 - Flames (Brown / Butler) |
69958 | 6/16/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Male | Select | U18 | SSUL | YouthSpring | Hiawatha | WS B2005 U19 - Bulldogs (Bradley) vs PacFW-R B07-B05 Blue |
69959 | 6/16/2024 | Sun | 2:30 pm | HSC | Female | Select | U19 | SSUL | YouthSpring | Hiawatha | HSC G06 Sharknadoes (Reyes/Coombs) vs Cascade Foothills SC - G06-10 (U18) - ALONZO |
69937 | 6/16/2024 | Sun | 12:30 pm | West Seattle | Female | Select | U13 | SSUL | YouthSpring | Walt Hundley | WS GU12-Grotelueschen vs WS GU12 - Shah |
Displayed 1 to 210 of 210 |
---|